SQL语句出错:select * from site_view where Time >=1712851200 and Time<=1712937599 order by 1 limit 1
错误代码:#145 - Table '.\hansme_pl\site_view' is marked as crashed and should be repairedSQL语句出错:insert into site_view(Time,Views) values('1712851200','1')
错误代码:#145 - Table '.\hansme_pl\site_view' is marked as crashed and should be repairedSQL语句出错:select * from product_category where Dept=1 and Language=1 order by MyOrder desc,CateId asc
错误代码:#1194 - Table 'product_category' is marked as crashed and should be repaired Maszyna do cięcia | Han's Laser Smart Equipment Group Co.,Ltd
lokalizacja : Home > News > Marki
Wróć

FMS Elastyczny i automatyczny system cięcia płaskiego z firmy Han's Laser

Release Date : 11/11/2016 Views : 1036
“Przetwarzanie Laser Technology jest kompleksowa technologia, która technologia przetwarzania odnoszące się do światła, maszyną, energii elektrycznej, materiałów, wykrywania i innych dyscyplin, a jest to również rodzaj zaawansowanej technologii produkcji, elastyczności, integracji i kierunku wywiadu obróbki laserowej właśnie rejonie oczekuje się i konieczne jest opracowanie laserowego. Wiele firm laserowe reprezentowanych przez Han's Laser prowadzi również badania i rozwój w kierunku tego kierunku. ”

- Cytowane z badania na temat elastyczności zintegrowanego systemu obróbki laserowe.
 
Jako najbardziej znany na świecie dostawca urządzeń do laserowe obróbki przemysłowej, również jako jedyna notowana na wysokim poziomie firma z niezależnymi prawami własności intelektualnej w trzech obszarach obrabiarek NC, systemów operacyjnych i sprzętu laserowego, Han's laser firmy musi zawsze prowadzić niezależne badania i rozwijać kluczowe urządzenia i nowy proces, nowa laserowe technologia. Dostarczenie aplikacji o wysokiej wydajności i wysokiej inteligencji do klientów w wielu aspektach.
 
 
FMS System składał ofunified system informatyczny sterujący, materiał przechowywania i system przenoszenia i grupę urządzeń sterowania numerycznego, który można przystosować do z automatyzowanego systemu produkcyjnego maszyny przetwarzania obiektów transformacji. Z procesem społeczeństwa oraz poprawy poziomu życia, firma posiada rosnącą potrzebę dywersyfikacji produktowej, niskie koszty produkcji, krótkich cykli produkcyjnych i innych tradycyjnych technologii produkcji nie może zaspokoić zapotrzebowanie rynku na produkty wysokiej jakości zmieniło. Rasowych i małych serii ważnych funkcji, typów i funkcji, które spełniają indywidualne potrzeby klientów.
 
W dzisiejszym przemyśle wytwórczym wyposażenie stanowią nowe formy noży laserowych, wysoka wydajność, a tymczasem, precyzja arkusz Sprzęt do obróbki metalu i laserowe FMS elastyczne linie produkcyjne są szybkie, precyzyjne i wysoce wydajnej produkcji. Aby zaspokoić potrzeby producentów krajowych, Han’s Laser Smart Technology Industry Group Co., Ltd. niezależnie zbadane i opracowane laser poziom wyciąć FMS elastyczna linia produkcyjna. Linia produkcyjna składa się głównie z systemu komputerowego CAD / CAM programowania, 10 warstwy stereoskopowego logistyce składowe, automatyczny załadunek i układ wyładowania laserowego urządzenia do cięcia na wielu poziomach, a gotowym układzie zasobniku produktu (takiego jak na rysunku powyżej)), jego funkcji można cały proces bezzałogowy zrealizować operacji automatycznego załadunku do cięcia i sortowania wyrobów gotowych, które rzeczywiście zapotrzebowanie kupującego, takie jak wysokiej wydajności, wysokiej inteligencji, wysoką elastyczność, niskie koszty i spotkać innych. Maksymalna powierzchnię liścia do produkcji on-line 3000 mm x 1500 mm, przy maksymalnej grubości płyty narzędziowego 6 mm.
 
Funkcje systemu są:
1. Jest w stanie osiągnąć zautomatyzowaną pracę programowania w odniesieniu do dostaw materiałów, cięcia i zużycia części po cięciu.
2. Materiały o różnej grubości są stosowane w różnych warstwach.
3. Jest on zdolny do przetwarzania i ostrza do wykonywania grubej blachy.
4. Produkt końcowy jest automatycznie układany w stos po przetworzeniu.
5. Może osiągnąć linię produkcyjną wielu maszyny.
 

Elastyczna technologia produkcji jest nowy model koncepcyjny oraz nowy trend rozwoju dla realizacji przyszłych roślin; to strategiczny miernik, który określa przyszłe perspektywy firm produkcyjnych.
oferując najnowsze i najlepsze technologie i produkty dla klientów biorących potrzeb i wygody klientów kierunku. Z naszych własnych wysiłków na rzecz promowania dostarczać poziom wyposażenia różnych sektorach społeczeństwa i przyczyniają.

“Główny, szybka obsługa, dzieląc” Han's Laser Technology Industry Group Co., Ltd. zawsze w czołówce branży,

 
Kontakt Góra