lokalizacja : Home > News > Przemysł
Wróć

Obecna sytuacja i przyszłe trendy rozwoju do

Release Date : 09/30/2016 Views : 2341
Jako stopniowe blachy technologii przetwarzania i środków, wycinarki laserowe są szybko i szeroko stosowany w różnych sektorach maszyn przemysłowych przyjętych na jego istotnych zalet, takich jak wysokiej wydajności, wysokiej precyzji, wysokiej elastyczności i innych, a są również coraz więcej zastosowań przemysłowych personalny podniecony. Po ponad 40 latach ciągłego rozwoju, maszyny do cięcia laserowe stały się bardziej dojrzałe, a następnie jak będzie się rozwijać w przyszłości? Jaki jest trend rozwoju? Pod tle, że Chiny jest dedykowany do osiągnięcia zmian i modernizacji oraz inteligentną produkcję w przemyśle wytwórczym, oba powyższe pytania, które zostaną omówione w szczególności wartość.

Obecna sytuacja w laser cięcia maszyny
Aby w pełni zrozumieć tę sytuację maszyn do cięcia laserowego, możemy stwierdzić, analizować i tworzyć następujące aspekty.
 

laserowe cięcia maszyny Osiągnęła obrót produktów epokowe
Od czasu pierwszego metalowego podziału pierwszych laserowych światłowodowych światłowodów Han's Laser, opracowanych na świecie pod koniec 2008 r., Laserowe cięcia maszyny rewolucja źródłowa otworzył zasłonę. Teraz, osiem lat później, wysokowydajne maszyny do laserowe cięcia CO2 gwałtownie spadły. Ten okres-długi optyczny włókno Laser kuter okupuje ten środek od ten globalny faza od ten laserowe cięcia maszyna rezygnować jego wyższa oferta cięcie skuteczność, zniżyć kosztować od posiadanie i szeroki cięcie powierzchnia. Prestiżowym wydarzeniem jest: Han's Laserowe stał się laserowe cięcia wyrobów urządzeń, którego produkcja i sprzedaż znalazły się na drugim miejscu na świecie ze względu na ambitną strategię technologiczną oraz zalety zastosowania rynkowego i źródła światła laserowego CO2 Ameryka i niemiecki producent zlew do dołu; producent nurt maszynę do laserowe cięcia w świecie musiał później przekształcić badania i sprzedaż optycznych urządzeń laserowe cięcia włókien, a w międzyczasie, wielu producentów zarówno w kraju i za granicą, które produkują tylko włókno światłowodowe laserowa maszyna do cięcia wyłonił , Technologia ta źródło światła rewolucja przyniosła większych inwestycji przez returnto użytkownik terminala, i przyniósł miliardy dolarów łańcuchów wartości w przemyśle na rynku. W ostatnich latach około 40% laser przemysłowy, który produkuje w dziedzinie obróbki laserowej na świecie miały być sprzedawane i wykorzystywane do cięcia laserowego, laserowe cięcie sklasyfikowała pierwszą aplikację lasera przemysłowego po minięciu spawanie laserowe używane znakowanie laserowe teksturowanie laserowe, laser leczenie i ciepła laser okładziny, która pokazuje, że technologia laserowe cięcia ma bardzo ważną pozycję w zakresie stosowania technologii, a także pokazuje, że maszyny do laserowe cięcia posiada niezwykle atrakcyjną przestrzeń rozwoju. Jest to najważniejsza rewolucja technologiczna od czasu powstania laserowe cięcia maszyny.

Laserowe cięcia maszyny do z włóknami optycznymi o wysokiej, średniej i niskiej mocy rozwijającymi się ramię w ramię.

Because CO2 laser cutting machine in all aspect are marginalized, so here while we talk about laser cutting machines, we all talk about fiber laser cutting machines. In recent 5 years, 300-1000W low-power fiber laser cutting machine, 1000-3000W middle-power fiber laser cutting machine, and over 3000W high-power fiber laser cutting machine, are all realized rapid development in their own area due to different cutting capabilities, this development can be described as hand in hand. This is also the best proof for the era of fiber laser cutting machine.
 

Stopień automatyzacji do laserowego cięcia maszyny znacznie się poprawił
Ponieważ dzisiejsze CO2 laserowe cięcia maszyny do znajdują się w fazie marginalizacji w produkcji i sprzedaży, więc maszyny do cięcia laserowego, o których tu mówimy, to laserowe cięcia maszyny. W ostatnich pięciu latach średni i niski pobór mocy światłowodowe urządzenia laserowe cięcia maszyny do 300 do 1000 W, dużej mocy światłowód laserowej maszyny z 1000 cięcia do 3000 W, i o wysokiej wydajności z włókien optycznych maszyn do cięcia laserowego 3000 W i powyżej szybko osiąga rozwój ich poszczególne ze względu na ich różne możliwości obróbki kto może powiedzieć, że to rozwój szyi i szyi. Jest to również najlepszy test ery optycznego włókna laserowe cięcia maszyny.

Czy wycinarka laserowa to tylko precyzja wypalania urządzeń z blachy? Tak, oczywiście, że nie wszystko. W ciągu pierwszych dwóch lat od narodzin urządzenia do cięcia laserowego, że upadł na stosunkowo długą drogę stabilność produktu. W tym procesie, a następnie rozwinięte, laserowe cięcia maszyny, od specjalizacji aplikacji, a oryginalny laserowego urządzenia do cięcia laserowego urządzenia do cięcia tkaniny, laserowe cięcia maszyny rury, płyty laserowe cięcia maszyny , robot 3D wycinarki laserowe cięcia maszyny 3D pięciu osi laserowe cięcia maszyny, a inne były sukcesywnie powstały, a do tej pory wszyscy jesteście stereotypowymi produktami. Ale jednocześnie nie można zapominać, że maszyna do cięcia laserowego jest dostępna do automatyzacji. W laserowe cięcia maszyny, urządzenia pomocnicze, takie jak automatyczne ładowanie, automatyczny rozładunku żużla i automatyczne zbieranie może skutecznie zmniejszyć pracochłonność zmniejszyć liczbę pracowników, skrócenia czasu oczekiwania, a nawet osiągnąć bez nadzoru procesu cięcia laserowego, a następnie kompleksowo poprawić szybkość aplikacji laserowe cięcia maszyny. Na przykład automatyczna linia produkcyjna FMS do laserowe cięcia uruchomiona przez firmę Han's Laser w 2010 roku (patrz poniższy rysunek) jest dowodem na to, że maszyny do cięcia laserowego ewoluują w kierunku automatyzacji.

W rzeczywistości, Znane laserowe cięcia maszyny na świecie inwestują i ćwiczą, wykorzystując zalety pierwszego ruchu w automatycznym opracowywaniu laserowe cięcia maszyn oraz w kierunku rozwoju w kierunku laserowe cięcia maszyn.

Jakie inspiracje możemy wyciągnąć z obecnej sytuacji laserowe cięcia maszyny, które podsumowano w trzech wymienionych wyżej aspektach? Czy kierunek i trend przyszłego rozwoju laserowe cięcia maszyny naprawdę kryje się w tym? Następnie pozwól nam stać w teraźniejszości, aby przeoczyć przyszłość laserowe cięcia maszyny.

Przyszły trend rozwoju laserowe cięcia maszyny
laserowe cięcia maszyny będzie nadal prowadziła do epokowej rewolucji produktowej

Źródłem światła laserowego jest podstawowym składnikiem maszyny do cięcia laserowego, a także jest ważnym wskaźnikiem rodzaju i zdolność cięcia z laserowe cięcia maszyny o zdecydować. Nie trzeba dodawać, że przyszła rewolucja laserowe cięcia maszyny będzie również miała miejsce w przypadku źródeł światła laserowe. Jak wspomniano powyżej, wymiana maszyny do cięcia laserem CO2 przez laserowe cięcia maszyny światłowód jest najważniejsza rewolucja technologiczna w laser maszyna do cięcia do 40 lat od jego urodzeniu, epokowe przyniósł korzyści ekonomiczne dla producentów i użytkowników w tej dziedzinie , Następnie, w przyszłości, jest nowe źródło światła, które jest tańsze, ma lepszą wydajność, lepszy tryb Belka, wyższy współczynnik konwersji Światło dolekściomierze lub niższy całkowity koszt niż włókna optycznego lasera? Odpowiedź jest z pewnością tak. Czym jest urządzenie laserowe? Oczywiście niemożliwe jest podać dokładną odpowiedź. Czasami rozwój nauki i technologii jest bardzo powolny, a czasem jest to bardzo szybko. Obecnie, mogę tylko powiedzieć, że rozwój przemysłu laserowe półprzewodnikowych zasługuje na specjalną uwagę.

Laserowe światłowodowe o wysokiej wydajności będą główną siłą na rynku laserowe cięcia maszyny

Na razie optyczne maszyny do cięcia włókien z zadowoleniem we wszystkich obszarach rozwoju wielkich. Ale gdzie jest główna moc lasera przyszłej laserowe cięcia maszyny? Chociaż laserowe cięcia maszyny mają własną funkcję we wszystkich dziedzinach, Han’s Laserowe który zaczął z wysokiego laserowego w światłowodzie i wywołał globalny technologia laserowa krajarki rewolucja trwa więcej energii, większą dokładność i wydajność cięcia jako jeden z głównych kierunków rozwoju w laserowe cięcia maszyny światłowodowym. Na CIMES2016 the13th Chiny Międzynarodowa Wystawa obrabiarek, Han's Laser zaczęło 8000W Światłowód wycinarki laserowe, które popychane maksymalną moc lasera stosowanego do punktu kulminacyjnego. To osiągnął bezprecedensowe przełomów, czy w przyciąganiu prędkość skrawania lub grubość cięcia, uwaga przemysłu. Zawiera rozwijający się trend w przyszłości maszyny do cięcia laserem? Opłaca się oczekiwanie ekspertów branżowych, naukowców i użytkowników. Ponadto, może być pewny thatmany Optical Fiber Laser Cutter producentem w kraju i za granicą przywita okres przetasowań ostrej konkurencji na rynku w najbliższej przyszłości. Tylko firmy, które posiadają produkt wysokiej jakości, nadal kładą nacisk na inwestycje w badania i rozwój, a konkurencyjne technologie mogą pozostać niezwyciężone.

Era inteligencji jest całkowicie

Czy przemysł jest 4,0 do Niemiec lub inteligentnych systemów produkcji w Chiny, czwarta rewolucja przemysłowa w sektorze przemysłowym przychodzi. Jako wysoce precyzyjna maszyna do cięcia laserowego sterowana numerycznie, maszyna do cięcia laserowego z pewnością zsynchronizuje się z czasem i latać z technologią. Rozwój automatyzacji urządzenia do cięcia laserowego posiada zdolność produkcyjną i poziomu automatyzacji warsztacie blachy silnie wspierane (Poniższy rysunek przedstawia strony produkcyjnej Han's laser cięcia maszyn grupy, a cały proces realizowany automatycznego przetwarzania).

W przyszłości, na tej podstawie, era inteligentnego produkcji laserowe cięcia maszyny parzy głęboko w dziedzinie technologii sieciowych, technologii komunikacji, technologii oprogramowania i innych. Oczekuje się, że jako metoda przygotowania metalowej blachy precyzji niewątpliwie zostanie wstawiony do planu produkcji, zadania zarządzania systemem i jednolitej oceny i stać się ważnym elementem systemu zarządzania warsztacie wzdłuż linii naklejka materiał arkusza, giętarki, NC wykrawania, zgrzewarka (nitowanie), młotkowanie, linię do powlekania i innych urządzeń do ich sieci komunikacyjnej o zwiększonej pojemności. Dlatego producenci maszyn do cięcia laserowe arkusz będzie stopniowo stają Mechanika wykonawcę. Wybrany w 2015 Intelligent Manufacturing demonstracji Projekt pilotażowy listy Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informacyjnych, blachy sprzęt roboczy prac towarowych lasera Hana na Hunan Uniwersytet, uczelni wyższych w Pekinie i innych partnerów strategicznych polegać na kapitale do integracji technologii. System i patrząc w kierunku przyszłej wysokości kierunek rozwoju technologii i dowodzącego, aby dążyć do tworzenia arkuszy przetwórnię materiałów metalowych inteligentny, i rozpocząć nową sytuację współpracy między przemysłem a uczelniami a badawczego. 
Kontakt Góra