lokalizacja : Home > News > Wiadomości
Wróć

Han's Laser wygrał „2017 CCTV Chiny Dziesięć spółek giełdowych

Release Date : 12/12/2017 Views : 2319
Na 12 grudnia “CCTV 2017 Chiny pierwszej dziesiątce firm wymienione w” deklarowania CCTV Forum Finansowym i chińskich spółek notowanych na szczycie. Han's lasers, które są wyznacznikiem wysokiej jakości firmy na rynku i inwestowania wartości referencyjnej, wybrała ponad 3000 spółek giełdowych po członków panelu przegląd i wybraniu" pierwszej dziesiątce "!

Han’s Laser Smart Equipment Group poddawany jest obróbka laserowa dostawcą kompleksowych sprzęt Han's Laser (Kod towaru 002008), który specjalizuje się w R & D, produkcji, sprzedaży i serwisu średniej i dużej mocy, cięcie laserowe, spawanie, druk 3D, urządzenia czyszczące, zautomatyzowanej linie produkcyjne, liczbowe układy sterowania, laserowe i elementy funkcyjne. Laserowe inteligentne urządzenia serii są szeroko stosowane w ruchu kolejowym, produkcji auto, energii elektrycznej, maszyn, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, maszyn ochrony środowiska, podwozia i szafką, przetwarzania rur, produkcja maszyn i innych branż, obejmującego ponad 40 krajów i regionów użytkowników z całego świata.

 

Han’s Laser Smart Equipment Group gęste centra zaawansowanych produkcji opracować nowe sposoby wykorzystania nowych osiągnięć, aby zbudować "laser + robota + Control Automation” inteligentnych urządzeń, w celu przyspieszenia optymalizacji i modernizacji struktury przemysłowej na wyższym poziomie, i stać się dostawcą podstawowego wyposażenia przemysłowego Chiny i automatyzacji, aby przyczynić się do strategii rozwoju " wyprodukowano w Chiny 2025 "w Chiny!
 
Kontakt Góra