lokalizacja : Home > News > Wiadomości
Wróć

Nowe warsztaty 18,000 metrów kwadratowych na drugim piętrze Han’s Laser Smart Equipment Group

Release Date : 01/16/2018 Views : 2343
Rankiem 5 lipca ceremonia przedstawili nowych warsztatów odbyła się w drugiej fabryce w Han’s Laser Smart Equipment Group w XGB Logistics Park. Podkreślono, że nowa norma warsztat produkcyjny został oficjalnie oddany do funkcjonowania, produkcji i wyrobów w Han’s Laser Smart Equipment Group przejść do rozwoju wysokiej prędkości i mocy produkcyjnych oraz wydajności wznosi się na nowy poziom, zostanie zwiększona miesięczna zdolność produkcyjna oczekuje się 120 zestawów, a wartość rocznej produkcji, aby osiągnąć więcej niż 3 mld juanów.
 
Chen Yan, dyrektor generalny firmy Han’s Laser Smart Equipment Group i Zhang Shaojun, dyrektor generalny XGB Logistics Co., Ltd., przedstawili i omówili nowe warsztaty.

Nowa warsztat zajmuje powierzchnię w 18 000 metrów kwadratowych i posiada 100 stacji produkcyjnych, które zostały w pełni zrealizowane standaryzacji i wyrobów modularyzacja. Pan Chen wysłać słowo na miejsce siedziby wyrobów budować ten warsztat 18 000 metr kwadratowy górna i najbardziej skuteczny warsztat, który może być najbardziej reprezentatywne dla wartości produkcyjnej laserowego inteligentnych urządzeń i pokazać światu siłę produkcyjną Han’s laser i Han’s Laser Smart Equipment Group.
Chen Yan, prezes Han’s Laser Smart Equipment Group odwiedził nowy warsztat z kadry zarządzającej uczestniczy w ceremonii

Wykonanie Han’s laser w pierwszej połowie 2017, Przyniosły zysk netto w Han's Laser o 100% -130% w porównaniu z rokiem ubiegłym; Z Han's Laser Smart Equipment Group wielki krok naprzód w rozwoju, przy sprzedaży w pierwszej połowie roku przekroczyła 1,1 mld euro, a to było przewidywane roczne przychody ze sprzedaży w tym roku może przekroczyć ponad 2 mld juanów; Wydajność jest sprytny kontrola i on jest super energia była szczególnie imponująca, a wydajność Shenyang Han’s jest Setwin Robot Co Ograniczona podwoiła ujęciu rok do roku.
Kontakt Góra