lokalizacja : Home > News > Wydarzenia
Wróć

Świat fotoniki przez siedem kolejnych lat,Zdumiewający pod kątem mój Han ˆs ' Laser

Release Date : 06/27/2017 Views : 2248
Dwuletni laser. World of Photonics został zaprezentowany na nowym międzynarodowym Expo Center w Monachium na lokalnym 26 czerwca w języku niemieckim. Han's Laser zaprezentowała się na tej imprezie po raz siódmy, konkurując z międzynarodowymi czołowymi firmami na tym samym etapie i zdobywając uznanie europejskich użytkowników, którzy wykazali duży wpływ i ogólną konkurencyjność marek Han's Laser na rynkach europejskich i amerykańskich ; Han’s Laser Smart Equipment Group ma doskonały wygląd z G3015F Światłowód maszyny do cięcia laserowego, w pełni wyświetlona najnowszą technologię laserową i aplikacje ,”wykonaną przez Han’s Laser” został powszechnie uznany i wysoko oceniona przez coraz więcej klientów na całym świecie.
 
Chen Yan, dyrektor generalny Han’s Laser Smart Equipment Group, odwiedził zespół

Han's Laser uczestniczył w LASER. World of Photonics w Monachium, Niemcy przez siedem kolejnych lat. Na tej wystawie laser Han pojawił się ponownie na scenie międzynarodowej ceremonii z serią doskonałych produktów, aby pokazać siłę i międzynarodową wiodącą technologię Han's Laser marki.
G3015F Światłowód Laserowa maszyna do cięcia "Super Star" na laserze. Świat w fotoniki w Monachium przyciągnął wielu profesjonalistów.


 
Kontakt Góra