SQL语句出错:select * from site_view where Time >=1716998400 and Time<=1717084799 order by 1 limit 1
错误代码:#145 - Table '.\hansme_pl\site_view' is marked as crashed and should be repairedSQL语句出错:insert into site_view(Time,Views) values('1716998400','1')
错误代码:#145 - Table '.\hansme_pl\site_view' is marked as crashed and should be repairedSQL语句出错:select * from product_category where Dept=1 and Language=1 order by MyOrder desc,CateId asc
错误代码:#1194 - Table 'product_category' is marked as crashed and should be repaired Maszyna do cięcia | Han's Laser Smart Equipment Group Co.,Ltd
lokalizacja : Home > Produkty > usługi
Więcej
Obsługa klienta
Grupa Han's Laser Smart Equipment Group opracowała zaawansowaną technologię cięcia laserowego na światową skalę i  kieruje jej rozwojem. Firma posiada ponad 30 biur, 4 ośrodki części zamiennych, a także system zarządzania siecią .  Obsługa klienta  na najwyższym poziomie osiągalna jest 24/7 w celu zapewnienia punktualnej i skutecznej obsługi serwisowej. Ddostawy maszyn laserowych CNC są realizowe „pod klucz”
Obsługa przedsprzedażna
Zgodnie z potrzebami użytkownika, z punktu widzenia użytkownika, w celu zapewnienia praktycznej porady technicznej i informacji o produkcie; by odpowiedzić na różne pytania zadawane przez użytkowników; z technicznego punktu widzenia, aby pomóc użytkownikom w analizie rynku sprzętu do obróbki laserowej; by zapewnić bazy przetwarzania dla użytkowników na miejscu. Odwiedź i dowiedz się.
Sprzedaż usług
Aby zapewnić użytkownikom pełny zakres instrukcji obsługi produktów; na wizytach użytkownika w terenie, zgodnie z aktualną sytuacją sceny, aby pomóc użytkownikom w planowaniu, projektowaniu i produkcji, a także w sprzęcie wodnym, elektrycznym i gazowym; operatorzy użytkowników w celu zapewnienia szkoleń technicznych.

Przed dostawą system będzie szkolił operatorów w zakresie podstawowej teorii lasera, obsługi sprzętu, konserwacji i bezpieczeństwa itp. Sprzęt dotrze na miejsce regulacji bezpieczeństwa użytkownika i dodatkowo przeszkoli operatora użytkownika, synchronizując go z instalacją i debugowaniem, aby upewnić się, że operator jest biegły w zakresie zasad eksploatacji sprzętu.
Serwis pogwarancyjny
Zakupione części przy użyciu globalnego modelu zamówień, a także w ścisłej zgodności z międzynarodowymi normami i międzynarodowym procesem produkcji przemysłu laserowego, gwarantując tym samym standardową produkcję, jakość i niezawodność produktu.
Han's Laser  jest jednym z nielicznych integratorów pionowych na świecie, które mogą niezależnie opracowywać precyzyjne obrabiarki, wysokowydajne lasery CO2 i systemy CNC.  Nasi inżynierowi opanowali wszystkie technologie w celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów.
Montaż całego zestawu urządzeń w miejscu uruchomienia, od daty zaakceptowania rocznej gwarancji (akceptacja użytkownika sprzętu w celu dostarczenia satysfakcjonującego produktu). W okresie gwarancyjnym nasza firma będzie od czasu do czasu wysyłać inżynierów technicznych, by zapewnić użytkownikowi odpowiednią pomoc techniczną. W zależności od wykorzystania urządzeń, maszyny te podlegają rutynowej konserwacji i kontroli, a problemy techniczne zgłoszone przez użytkowników zostaną rozwiązane, a operatorzy użytkownika przejdą dodatkowe szkolenie.
Urządzenia laserowe z integratorem podłużnym
Han's Laser  jest jednym z nielicznych integratorów pionowych na świecie, które mogą niezależnie opracowywać precyzyjne obrabiarki, wysokowydajne lasery CO2 i systemy CNC.  Nasi inżynierowi opanowali wszystkie technologie w celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów.
Kontakt Góra