SQL语句出错:select * from site_view where Time >=1708531200 and Time<=1708617599 order by 1 limit 1
错误代码:#145 - Table '.\hansme_pl\site_view' is marked as crashed and should be repairedSQL语句出错:insert into site_view(Time,Views) values('1708531200','1')
错误代码:#145 - Table '.\hansme_pl\site_view' is marked as crashed and should be repairedSQL语句出错:select * from product_category where Dept=1 and Language=1 order by MyOrder desc,CateId asc
错误代码:#1194 - Table 'product_category' is marked as crashed and should be repaired Maszyna do cięcia | Han's Laser Smart Equipment Group Co.,Ltd
lokalizacja : Home > News > Wiadomości
Wróć

Połóż fundamenty pod globalna laserowe inteligentna wyrobów opartą w Han’s Laser Group

Release Date : 02/15/2017 Views : 2494
W dniu 15 lutego 2017 roku, ceremonia fundamentu dla światowego przemysłu Laser Intelligent Manufacturing w oparciu o Han’s Laser Group odbyło się w Bao'an District, Shenzhen. Gao Yunfeng, prezes Han’s Laser Group, w imieniu ponad 12.000 pracowników Han’s Laser Group i robotników z zaawansowanych materiałów przemysłu przetwórczego wyraził szczerą wdzięczność komitetu okręgowego i rządu dzielnicy i liderów Bao’an za ich wsparcie dla branży.
 
"Jesteśmy w okresie rozkwitu, zapewniamy sprzęt i usługi do ponad 80.000 przedsiębiorstw przemysłowych powyżej wyznaczonej wielkości w ponad 60 branż, które pomagają firmom poprawić swój poziom produkcji i pełną transformację i modernizację. ”

Przewodniczący Gao wprowadził Han's Globalny laserowe inteligentnego wyrobów bazy jest jednym z piętnastu najważniejszych projektów przemysłowych w Shenzhen. Łączna inwestycja projektu jest 5 170 000 000 Yuan, o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych i powierzchni budowlanej około 400 000 metrów kwadratowych; Przy 2020, pewien nowy typ od laserowe przemysłowy Park wola początkowo być umieszczać w górze, osiąganie roczny sprzedaż od 20 000 000 000 Yuan, 30 000 000 000 Yuan od wiodący pokrewny przemysł, osiągnięcie trwały zieleń rozwój, i wierzyciel ten postęp od laserowe technologia przemysł i pokrewny Przemysłu. Przewodniczący Gao podkreślił, że zakończenie Han's Globalny laserowe inteligentnego wyrobów będzie największa na świecie baza produkcyjna laserowe inteligentny; i będzie zbudować bardzo zaawansowaną drugą bazę produkcyjną z ekstra ciężkich i dużych fabryki span, którego pierwsze piętro jest 12 metrów wysokości. (głównie do budowy Han’s Laser Smart Equipment Group).

konstrukcja rundy produkcji inteligentnego zakładu produkcyjnego Han's Globalny laserowe inteligentnego wyrobów trwa pięć lat i oczekuje się, że wszystkie prace budowlane zakończą się do końca 2021 r., aw międzyczasie zwiększy również badania nad zaawansowanymi technologiami związanymi z robotem spawanie laserowe, tworzenie inteligentnego parku przemysłowego, który integruje rozwój inżynieryjny, projektowanie i wystawę, produkcję i produkcję, industrializację projektów, wykorzystanie technologii, marketing, testowanie produktów i szkolenie talentów w celu utworzenia ośrodka badań laserowe i przełamania sytuacji aby rozszerzyć rozwój i zmniejszyć wartość przemysłu laserowego Shenzhen, łącząc branżę wyższego i niższego szczebla w branży przemysłowej, aby stworzyć projekt o znaczeniu krajowym dla przemysłu laserowego i tworząc silny sektor energetyki nadawczej.


 
Projekt ma korzystne położenie geograficzne, dogodny transport i naziemną, morską i powietrzną sieć transportową, co jest rzadkością w Chiny.
 
Kontakt Góra